Fysieke testen voor jeugdteams in het SportLab

Fysieke testen voor jeugdteams in het SportLab

Afgelopen week vonden er in het SportLab in Den Haag verschillende inspanningstesten plaats voor de O16 t/m O21 teams. Zo stonden er onder andere een loopanalyse en een sprongtest op het programma voor de talenten van de ADO Den Haag Jeugdopleiding.

Dominique Ebben, inspanningsfysioloog bij ADO Den Haag: “In het SportLab kunnen we in een gecontroleerde setting testen uitvoeren waarbij we de resultaten nauwkeurig met elkaar kunnen vergelijken. Dit geeft ons een beter beeld wat de spelers kunnen en waar ze naartoe moeten gaan als ze naar een elftal hoger gaan. Het geeft ons super mooie inzichten die we kunnen gebruiken voor de ontwikkeling van de talenten op de Academy.”

SportLab
Het SportLab is een praktijkomgeving op de Sportcampus Zuiderpark waar studenten van De Haagse Hogeschool samen met onderzoekers in een innovatieve omgeving kunnen werken aan onderzoek. Vanuit het SportLab wordt gewerkt aan innovatief onderzoek om mensen meer en beter te laten bewegen en sportprestaties te bevorderen.

Abonneer je op ons kanaal en volg ons ook op:
– Website: https://www.adodenhaag.nl/
– Twitter: https://www.twitter.com/ADODenHaag
– Facebook: https://www.facebook.com/ADODenHaag/
– Instagram: https://www.instagram.com/adodenhaag/
– TikTok: https://www.tiktok.com/@adodenhaag

Tags: , , , , , , , , ,
Share on:
Vorige bericht
Michael Brouwer: "Lang gestreden voor dat ene doel"
Heracles Almelo

Michael Brouwer: “Lang gestreden voor dat ene doel”

Volgende bericht
Behind the scenes | KRC Genk - KAA Gent
KRC Genk

Behind the scenes | KRC Genk – KAA Gent