Nikolas Agrafiotis was maandagavond met twee goals de grote man in Amsterdam, waar FC Dordrecht door de late treffers met 2-1 zegevierde. De spits is tevreden, maar ook kritisch op zichzelf. “Ik had er vijf kunnen maken”, verwijst hij naar een flink aantal kansen die van zijn voet kwamen.
De eerste wedstrijd waarin voor een nieuwe spelwijze werd gekozen, bleek vanwege het creëren van vele mogelijkheden een succes te zijn. Naast Agrafiotis maakte namelijk ook spits Stijn Meijer onderdeel uit van de Dordtse basiself waardoor er niet in een 4-3-3, maar 4-4-2-systeem werd gespeeld.
Meer lezen?
🖥️ www.rtvdordrecht.nl
Welkom op het YouTube kanaal van RTV Dordrecht. Hier vind je al onze video’s van nieuws, actualiteiten en verhalen uit Dordrecht en omgeving. Op de hoogte blijven van het Dordtse nieuws? Abonneer je dan op ons kanaal: https://bit.ly/33ZZcD2
Volg RTV Dordrecht:
▫️ Facebook: https://www.facebook.com/rtvdordrecht
▫️ Instagram: https://www.instagram.com/rtvdordrecht
▫️ Twitter: https://twitter.com/rtvdordrecht
Heb je een tip, vraag of opmerking?
📞 078 657 49 88
📧 redactie@rtvdordrecht.nl
#dordrecht #dordt #rtv